2013
gener
6
I Reis Race Igualada
13
XXI Cross de Sant Antón Bujaraloz
20
XXXVI Cross de San Quílez Binéfar
27
XCIII Cros Nacional Individual i per Equips Mataró
27
II Cursa Circuit Arcs Súria
,
febrer
2
XXXVI Memorial Ramón Bellmunt Arbeca
10
Cros Comarcal Pla d'Urgell Bellvís
10
Cursa Popular Cros de Bellvís
16
III Control de Promoció Lleida
17
XX Cros Ciutat de Tàrrega
24
Cros Intercomarcal Vila de Juneda
,
març
2
I Nit Trail Running Montoliu de Lleida
3
XXXV Cros Culleré Mollerussa
3
Cursa Popular Cros Culleré Mollerussa
9
XXXI Olimpiada Flamicell La Pobla de Segur
10
Cros Comarcal Pla d'Urgell El Palau d'Anglesola
10
Cursa Popular Cros El Palau d'Anglesola
17
Cros de Bellpuig
23
Fase Intercomarcal en Pista Arbeca
24
Cursa Rural de Torà
29
Cursa 1000 Escales Flixenques Flix
,
abril
1
Trotamona Menàrguens
6
Dos Dies d'Orientació Berguedà Espinalvet
7
Dos Dies d'Orientació del Berguedà Taravil
7
IV Cursa dels Bombers Lleida
14
III Cros del Dimoni El Poal
14
III Cursa Popular Cros del Dimoni El Poal
20
XI Cursa d'Orientació Mollerussa
20
Cursa d'Orientació de Pedra a Pedra Torrebesses
21
I Cursa de la Nória Torrelameu
27
VII Retrorunning Mollerussa
27
II Retrorunning Popular Mollerussa
28
Final Nacional de Cros J.E.E.C. Olvan
,
maig
1
4
5
12
19
25
26
26
,
juny
1
V Arruix de Santa Fe Organyà
2
VII Cursa de la Guineu Vilanova de Bellpuig
9
V Marxa Popular de les Valls d'Àneu Esterri d'Àneu
16
VII Cursa dels Templers Lleida
22
I Cursa del Foc Balaguer
23
I Carrera Popular San Estevan de Llitera
28
I Mollerussa Running Open Nigth
,
juliol
6
V Cursa dels 10 kilòmetres Bell-lloc d'Urgell
7
II Trail de Bescaran
13
I Cursa Tribuna Oberta Sant Guim de Freixenet
13
I Trail Nocturna Rosselló
19
XX Caminada a la Llum de la Lluna Mollerussa
20
I Cursa Popular La Caparrella Lleida
20
I Cursa de la Nectarina Alcarràs
21
XXXIV Cursa Popular Vila del Vendrell
26
I Lleida Nitgh Run
27
II Cursa dels Espartans Vilanova de la Sal
28
XXXIV Cursa Popular de Tivissa
,
agost
2
V Cursa de Muntanya Vespella de Gaià
3
I Cursa de Muntanya Montoliu de Segarra
4
Cursa Popular de l'Hospitalet de l'Infant
10
III Marxa Popular La Borda del Pubill Ribera de Cardós
10
II Cursa Popular Festa Major Alós de Balaguer
11
Cós de la Cordera Memorial Fontanet Albesa
15
XVII Cursa Castell - Castell Castellcir
15
I Cursa-Caminada Nocturna Os de Balaguer
17
III Cuca i II Cuqueta de Llum Talarn
19
XXVI Funimetrada Gelida
21
Caminada a la Llum de la Lluna Torregrossa
24
Caminada Festa Major d'Altet
25
III Cursa Vent Amunt Granollers
25
VIII Cros-PI-S Cursa de la Síndria Jocs Bésties d'Igualada
31
III Correllets Cursa d'Obstacles dels Blancs Granollers
31
,
setembre
7
8
10
11
11
14
15
21
22
28
29
29
,
octubre
5
12
13
19
20
27
27
,
novembre
2
II Carrera Popular Alcolea de Cinca
3
II Cursa de les Caves Lavern
10
XXXIII Cursa Sant Crist de Balaguer
17
III Cros de Raimat
23
Cros del Pallars Isona
24
II Cursa de la Dona Balaguer
,
desembre
1
8
14
15
22
26
,
videos de curses ...